TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

BIM we Wrocławiu

Wykład i warsztaty Mostostal Warszawa S.A.

Data: 04.04.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Serdecznie zapraszamy studentów budownictwa Politechnika Wrocławska, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na spotkanie z Generalnym Wykonawcą – Mostostal Warszawa SA
Już 13 kwietnia 2023, o godzinie 09:15, w sali A-1, budynek L-1, spotkamy się na wykładzie, na którym będzie można poznać możliwe ścieżki kariery u Generalnego Wykonawcy i dowiedzieć się o BIM’owym świecie w Mostostal Warszawa.
Po wykładzie, od godziny 12:00 do 15:00, zapraszamy na warsztaty BIM’owe na których połączymy zabawę z nauką … pobawimy się klockami. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zapisy na warsztaty u dr inż. Mariusza Szóstaka (zapisy do 11/04/2023).
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o kontakt mailowy: mariusz.szostak@pwr.edu.pl.
Natomiast dzień później, 14 kwietnia 2023, odbędą się warsztaty dla studentów UPWr.
13_kwietnia.jpg